Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×

СТОП БУЛІНГ!

ПОРАДИ БАТЬКАМ

Що робити, якщо дитина стала агресором в ситуації булінгу Як допомогти дитині, яка стала жертвою кібербулінгу Як батькам і школі запобігти булінгу ЗАЯВА "Про створення комісії з розгляду розслідування факту булінгу" НАКАЗ від 28.08.23р "Про організацію роботи у гімназії з питань запобігання та протидії домашньому насильству та булінгу" Процедура подання заяви про випадок булінгу та порядок реагування на доведені випадки булінгу Зразок заяви-булінг Наказ "Про створення постійної комісії та порядок реагування на випадки насильницької поведінки в гімназії

Докладніше »»»

ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ БУЛІНГУ

План заходів щодо профілактики виникнення булінгу (цькуванню) на 2024-2025 навчальний рік. Мета:Формування у дітей та молоді нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, усвідомлення насильства як порушення прав людини. Подальший розвиток професійних компетентностей педагогів, удосконалення єдиної філософії закладу стосовно проблеми. Збагачення методичними матеріалами з протидії насильству та булінгу: застосування наявних та розробка нових.

Докладніше »»»

План заходів щодо профілактики виникнення булінгу (цькуванню) на 2024-2025 навчальний рік.

Мета:Формування у дітей та молоді нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, усвідомлення насильства як порушення прав людини. Подальший розвиток професійних компетентностей педагогів, удосконалення єдиної філософії закладу стосовно проблеми. Збагачення методичними матеріалами з протидії насильству та булінгу: застосування наявних та розробка нових.


КОМІСІЯ З ПРОФІЛАКТИКИ

Наказом №49-з від 28.08.2024р. "Про створення постійної комісії та порядок реагування на випадки насильницької поведінки в гімназії", створено комісію з проведення розслідування та розгляду випадків насильницької поведінки: Бурканова О. В. голова комісії, заступник директора з виховної роботи, Бичковська Г.Є. секретар комісії, педагог-організатор, СередюкН.П. психолог, Халюкова Л.І. голова метод об`єднання класних керівників, Ковалевська Т.М. медична сестра, Представник батьківської громади.

Докладніше »»»

Наказом №49-з від 28.08.2024р. "Про створення постійної комісії та порядок реагування на випадки насильницької поведінки в гімназії", створено комісію з проведення розслідування та розгляду випадків насильницької поведінки:

  • Бурканова О. В. голова комісії, заступник директора з виховної роботи,
  • Бичковська Г.Є. секретар комісії, педагог-організатор,
  • СередюкН.П. психолог,
  • Халюкова Л.І. голова метод об`єднання класних керівників,
  • Ковалевська Т.М. медична сестра,
  • Представник батьківської громади.

  • ПРОТИДІЯ ЖОРСТОКОСТІ

    Наказом №51-з від 28.08.2024р. "Про організацію роботи з протидії жорстокості на насильства в учнівських колективах під час військового стану.". НАКАЗУЮ: Заступнику директора з виховної роботи Буркановій О.В. 1.1.Розробити план заходів з профілактики булінгу із урахуванням збройної агресії Росії, жорстокості бойових дій. 1.2.Активізувати роботу соціально–педагогічної служби гімназії для надання консультацій учням. 2. Психологічно–соціальній службі активно проводити консультації з педагогами та батьками. 3. Класним керівникам звертати увагу на психологічний стан учнів.

    Докладніше »»»

    Наказом №51-з від 28.08.2024р. "Про організацію роботи з протидії жорстокості на насильства в учнівських колективах під час військового стану.".
    НАКАЗУЮ: Заступнику директора з виховної роботи Буркановій О.В.
    1.1.Розробити план заходів з профілактики булінгу із урахуванням збройної агресії Росії, жорстокості бойових дій.
    1.2.Активізувати роботу соціально–педагогічної служби гімназії для надання консультацій учням.
    2. Психологічно–соціальній службі активно проводити консультації з педагогами та батьками.
    3. Класним керівникам звертати увагу на психологічний стан учнів.

    ДИТИНА ЖЕРТВА БУЛІНГУ

    У першу чергу заспокойтесь, і тільки після цього починайте розмову з дитиною. Дайте відчути, що ви поруч, готові підтримати та допомогти, вислухати та захистити. Запевніть дитину, що ви не звинувачуєте її у тому, що відбувається, і вона може говорити відверто. Пам’ятайте, що ситуації фізичного насилля потребують негайного втручання з боку батьків. Обговоріть, до кого по допомогу дитина може звертатися у школі. Підтримайте свою дитину у налагодженні дружніх стосунків з однолітками. Поясніть дитині, що зміни будуть відбуватися поступово.

    Докладніше »»»

  • У першу чергу заспокойтесь, і тільки після цього починайте розмову з дитиною.
  • Дайте відчути, що ви поруч, готові підтримати та допомогти, вислухати та захистити.
  • Запевніть дитину, що ви не звинувачуєте її у тому, що відбувається, і вона може говорити відверто.
  • Пам’ятайте, що ситуації фізичного насилля потребують негайного втручання з боку батьків.
  • Обговоріть, до кого по допомогу дитина може звертатися у школі.
  • Підтримайте свою дитину у налагодженні дружніх стосунків з однолітками.
  • Поясніть дитині, що зміни будуть відбуватися поступово.
  • ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

    Дитяча ліня 116 111 або 0 800 500 225 ( з 12.00 до 16.00); Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000; Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335; Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20; Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75; Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;

    Докладніше »»»

  • Дитяча ліня 116 111 або 0 800 500 225 ( з 12.00 до 16.00);

  • Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000;

  • Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;

  • Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;

  • Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;

  • Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;

  • КОНТАКТИ



    © Гімназія №315 з
    поглибленим вивченням
    іноземних мов 1998-2025