Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

31 серпня 2024 За результатами набору, до першого класу, на 2024-2025н.р. вільних місць немає.

31 серпня 2024 Інформація про результати прийому дітей до 5 класів 2024-2025 навчальний рік »»»

1 вересня 2024 Урочистості до нового 2024-2025 навчального року.

НОВИНИ ГІМНАЗІЇ

2024
2023
2022

13 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ

Сьогодні, гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов презентувала роботу лабораторії біотехнологій на форумі "Інноваційні рішення в закладах загальної середньої освіти Києва в умовах війни". Ми, потужний заклад освіти, що розвивється та приймає усі виклики сьогодення. Рухаємось до нових звершень! До зустрічі на серпневій.

3 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ

На сайті розміщено наказ №47 від 03.06.2024р. "Про зарахування учнів до 1-х класів на 2024-25 н.р.". Відповідно до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу №367 від 16.04.2018р. МОН України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» зараховано до 1-х класів гімназії на 2024-25н.р. 121 учень. 30 учнів рекомендовано до зарахування у 1-й клас(діти будуть зараховані при подачі документів до 18.08.2024р). За результатами набору, до першого класу, на 2024-2025н.р. вільних місць немає.

31 ТРАВНЯ 2024 РОКУ

Розділ «Гімназія TV» поповнився новим відео "Свята, священна Україна".

«Свята, священна Україна» - вальс випускників 11-х класів гімназії № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов.
Автор музики і слів – Світлана Мартиненко, педагог-організатор гімназії.
Виконує Василіса Байкова, випускниця гімназії.
Хореограф-постановник - Дар’я Нещерет, випускниця гімназії

22 ТРАВНЯ 2024 РОКУ

Шановні батьки майбутніх п’ятикласників. Конкурсний відбір до п`ятого класу відбудеться 01 червня о 10:00. З собою мати свідоцтво навчальних досягнень, ручку. Тестування буде у вигляді мультипредметного тесту, який включатиме завдання з математики, української, англійської мови з розрахунку по 20 хвилин на кожний предмет. Першочергово до гімназії будуть приймати дітей, які: проживають на території обслуговування гімназії; діти, чиї брати чи сестри вже навчаються у нас; діти працівників закладу освіти; усі охочі, за наявності вільних місць.

10 ТРАВНЯ 2024 РОКУ

Розділ «Гімназія TV» поповнився новим відео. Всеукраїнський фестиваль гри, навчання та натхнення Play Fest 2024. Гімназія 315 представляє проєкт "Києве мій...", створений учнями, вчителями, батьками, випускниками та друзями навчального закладу. Наша робота - знак любові, шани та вдячності рідному місту - місту нашого дитинства, нашого кохання, нашого майбутнього. Місту, що назавжди залишається у серці кожного, хто хоч раз тут побував. Місту- легенді, місту- святині, місту-воїну! Як тебе не любити, Києве мій...

29 КВІТНЯ 2024 РОКУ

Шановні батьки майбутніх п’ятикласників. Вітаємо вас з початком вступної кампанії до 5-го класу! З метою оптимізації порядку вступу до 5-го класу, пропонуємо зареєструватися для визначення зручного для Вас часу подачі документів. Першочергово до гімназії будуть приймати дітей, які: проживають на території обслуговування гімназії; діти, брати чи сестри вже навчаються у нас; діти працівників закладу освіти; усі охочі, за наявності вільних місць.

22 КВІТНЯ 2024 РОКУ

Надзвичайно важливий і надихаючий проєкт «Герої серед нас» створили артисти фольклорного гурту «Святовид» Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру ЗСУ під керівництвом Ігоря Биковського, що завітав сьогодні до нащої гімназії. Розповіді про Героїв України, що полягли у цій війні, перепліталися із відомими піснями, що зараз звучать як в окопах, так і в побуті. Разом слухали, співали й аплодували чудовим виконавцям. Разом ми нескорені та єдині!

21 КВІТНЯ 2024 РОКУ

До нас завітали БО «Фонд Суспільної Допомоги» на чолі з Андрієм Каменським з проєктом «Нація Нескорених», та Центр Захисту Інформаційного простору України з презентаціею проєкта "Зустрічі Героя України з молоддю" та Володимир Жемчугов - Герой України, відомий як «Луганський партизан». Спілкування з учнями збагатило знання учнів і сформувало в них почуття гордості за свою Батьківщину. Такі заходи є надзвичайно важливими для виховання учнів гімназії № 315, які будуть будувати щасливе майбутнє України. А ми продовжуємо працювати для перемоги і пам’ятаємо!

10 КВІТНЯ 2024 РОКУ

В гімназії № 315 до Всесвітнього Дня Здоров`я проведено спортивно - сімейне свято "Школа, мама, тато, я - спортивна сім`я" серед учнів та родин 8-х класів. Команди складалася із учнів, батьків та класних керівників. Діти відчули батьківську підтримку та усвідомили, що батьки дуже спортивні. Класні керівники довели, що класна родина є великою силою. Батьки із задоволенням провели час із дітьми. Було багато посмішок, що ДУЖЕ важливо у наш час!

8 КВІТНЯ 2024 РОКУ

Напередодні Міжнародного дня Спорту на благо розвитку та миру учні гімназії № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов міста Києва стали учасниками флешмобу, організованого Українською федерацією "Спорт заради розвитку" в національному проекті "Єдина Україна". # White Card # УФСЗР # Спорт_заради_розвитку

15 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ

Шановні батьки майбутніх першокласників, що проживають на території обслуговування гімназії №315 з поглибленим вивченням іноземних мов. Вітаємо вас з початком вступної кампанії до 1-го класу! З метою оптимізації порядку вступу до 1-го класу, пропонуємо зареєструватися для визначення зручного для Вас часу подачі документів. Заповнюючи форму, Ви даєте згоду на обробку особистих даних. Будь ласка, уважно заповнюйте всі поля.

14 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ

В гімназії пройшов захід з учнями 7 класів "Інтеграція політики та засад Єдиного здоров`я в Україні". Доповідачі співробітники Національного університету біоресурсів і природокористування: доцент кафедри ветеринарної гігієни Галабурда М. А. та доцент кафедри епізоології, мікробіології і вірусології Мартинюк О. Г. У сучасному світі, розуміння складного балансу між людиною, тваринами та довкіллям стає надзвичайно важливим. Принцип "Єдиного здоров`я", який висвітлює цей взаємозв`язок, стає предметом досліджень вчених.

9 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу. Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.

28 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

На сайті розміщено розпорядження Дарницької районної в м.Києві державної адміністрації №142 від 27.02.2024 року "Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району м.Києва територій обслуговування". За нашою гімназію закріпленно: вул. Драгоманова - 23, 23а, 23б, 25, 27, 31, 31а вул. Драгоманова - 31б, 31в, 31з, 40, 40а, 40б вул. Драгоманова - 40ж, 40з, 40є, 42, 42а, 44а вул. Кошиця Олександра - 9, 9б; просп. Бажана Миколи - 1м; просп. Григоренка Петра - 33/44.

26 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

На сайті розміщено наказ №26 від 21.02.2024р. "Про прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва у 2024 році". Цим наказом розпочинається прийому дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367. Врахувати, що відсутність станом на 31.05.2024р. медичної довідки не є підставою для відмови у зарахуванні дітей.

22 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

В гімназії 315 проведено лекцію «Види відповідальності за булінг та протиправні дії» представниками ювенальної превенціі Дарницького району. ЮНІСЕФ визначає булінг як небажану агресивну поведінку дітей шкільного віку, що призводить до цькування дитини іншою дитиною чи групою дітей з метою приниження, залякування та демонстрації сили. Багато хто не надає булінгу значення. Але насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка з часом переростає в насильство. Булінг - це насильство. Ніхто не заслуговує на те, щоб над ним знущалися!

20 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

Освітнім центром Академика було проведено захід для наших старшокласників за темою: «Євроінтеграція України». Символічно, що проведення цього заходу співпало з днем вшанування Героїв Небесної Сотні, які боролись і загинули, виборюючи для нашої країни перший крок до Європейської інтеграції! Учні дізнались про п`ять важливих кроків, які вже подолала Україна на шляху до європейської спільноти. Наступний - це підписання довгоочікуваної угоди. Захід був інформативним, були висвітленні новітні факти, події, проблемні питання. Дякуємо освітньому центру Академіка.

7 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

Гімназія №315 приймала директорів шкіл м.Одеси. Гостей познайомили з роботою лабораторії біотехнологій. Народний театральний колектив "Крок у майбутнє", представив фрагмент вистави. Також усі присутні зацікавилися розповіддю про Міжнародну програму "Супергерої FAST" та отримали анкети-запрошення для майбутніх учасників-одеситів; побачили, як учні та вчителі гімназії реалізують концепцію STEM-освіти через моделювання LEGO. Наостанок гості познайомилися з роботою класу безпеки в рамках викладання предмету "Захист України" та отримали сувеніри.

25 СІЧНЯ 2024 РОКУ

Конкурс «Учитель року-2024» у номінації «Фізика» завершено! У завершальному етапі взяли участь п’ять найкращих вчителів з числа 12 талановитих конкурсантів. За рішенням авторитетного журі переможцем став Владислав Шепельський, вчитель гімназії № 315. Вітаємо Владислава із заслуженою перемогою! Остаточний розподіл призових місць став можливий лише за результатами останнього випробування «Урок». Конкурсантам було запропоновано провести в 10-х класах урок на тему «Основні положення молекулярно-кінетичної теорії». Перед журі постало важке завдання – із п’яти уроків визначити найкращий.

22 СІЧНЯ 2024 РОКУ

22 січня відзначається День Соборності України. Саме 22 січня 1918 року Центральною Радою було проголошено, що Україна стала незалежною державою. Через рік (22 січня 1919-го) було підписано “Акт злуки” Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). За документом дві частини об’єднувалися в єдину державу. У 1999 році президент України Леонід Кучма підписав наказ про створення державного свята — Дня Соборності України. Соборність – це духовне єднання всіх територій, єдність і цілісність загальної території України.

18 СІЧНЯ 2024 РОКУ

Сьогодні, у приміщенні МЗС України, ми отримали нагороду за участь у престижному міжнародному конкурсі PEACE! Конкурс PEACE є символом міжнародної співпраці та креативного вираження миру серед молоді. У партнерстві з France TV та ЮНЕСКО, цей конкурс об`єднує молодих талантів з усього світу. Вітаємо учнів 11 класу з перемогою! Їхня пісня "Тривога" з текстом Вероніки Зибелєвої та музикою від Назара Ключовика, Богдана Слободяника та Андрія Столпакова, стала справжнім голосом миру та надії.

КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost