Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

15 березня 2024р. Розпочата онлайн-реєстрація вибору зручного часу для подання документів щодо зарахування дітей до 1-х класів 2024-2025н.р. »»» »»»

25 березня 2024р. Розпочинається прийом заяв до 1 класів, згідно реєстрація вибору зручного часу для подання документів.

ЗНАЙОМСТВО З ГІМНАЗІЄЮ

НАШ ОСВІТНІЙ ЗАКЛАД

Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов - це освітній заклад, який розташований у самому серці України - місті Київ, на вулиці Михайла Драгоманова, 27А. Наша гімназія є закладом загальної середньої освіти та надає можливість учням отримати якісну освіту на рівні стандартної середньої школи. Ми пишаємося тим, що наша гімназія має поглиблене вивчення іноземних мов. Наші вчителі володіють високим рівнем професійної компетенції та досвідом роботи з учнями, що дозволяє забезпечити якісне навчання мовам, таким як англійська, німецька та французька. Статут гімназії переглянути »»»

ГІМНАЗІЯ СЬОГОДНІ

128 викладачів: 32 учителів-методистів, 26 мають звання"старших вчителів", 4 лауреата конкурсів "Учитель року", 78 учитель вищої категорії, 1 Заслужений вчитель України, 18 учителів, "Відмінник освіти України". 1723 учнів: 30 призерів та лауреатів конкурсу робіт МАН; 80 призерів районного туру, 21 призер міського та 1 призер Всеукраїнської та Міжнародної олімпіади з географії в Індії ( Сидоренко А.);

ГІМНАЗІЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ

Створення сприятливих умов для розвитку здібностей і обдарувань молоді формування освіченої, творчої особистості; Cтановлення фізичного і морального здоров`я дитини; Відтворення і розвиток культури та духовності в усій різноманітності вітчизняних та світових зразків. Створення сприятливих умов для розвитку здібностей, обдарувань; Для осіб з особливими освітніми потребами в гімназії побудовано пандус та ліфт, який дозволяє безперешкодно пересуватися; Формування сучасної освіченої, творчої особистості, становлення фізичного і морального здоров`я дитини;

КОМП`ЮТЕРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

2 сучасних комп`ютерних класи Мультимедійне устаткування; Інтернет (окрема лінія для проведення відео конференцій та телемостів за проектами міжнародного співробітництва); Кабінети іноземної мови та інших предметів із інтерактивною підтримкою викладання.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Команда гімназії - триразовий переможець міського конкурсу "Діалог держав: партнерство в освіті". Команда гімназії - дворазовий переможець міських спортивних змагань "Нащадки козацької слави". Театр "Крок у майбутнє" - триразовий лауреат міського конкурсу шкільних театральних колективів "Срібне джерело". Переможець XIV Всеукраїнської конференції учнів Асоціації шкіл ЮНЕСКО; Дворазовий переможець міського танцювального конкурсу "Київський вальс"; Дворазовий переможець Міжнародного дитячого конкурсу "Школа майбутнього" та " Стадіон майбутнього";

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА

Отримання базової та повної середньої освіти учнів з можливістю поглибленого вивчення англійської мови; англійської як основної, французької або німецької як другої іноземної; Реалізацію індивідуальних творчих та наукових обдарувань дітей через систему факультативних занять, гуртків, творчих лабораторій; Створення сприятливих умов для забезпечення базової загальноосвітньої підготовки; Поглиблене вивчення інших загальноосвітніх предметів через систему спеціалізованих курсів; Впровадження у навчально-виховний процес новітніх навчальних технологій та сучасних педагогічних знахідок.

НАШЕ ПАРТНЕРСТВО

Фонд "Українсько-шотландський проект"; Ліцей Iules Terry (Париж,Франція); Ліцей Edouard Herriot (Франція); Ліборіус-гімназія (Десау, Німеччина); ХІ ліцей (Краків, Польща); Фонд "Україна-Норвегія"; Гуманітарний ліцей ім. Манзоні (Італія); Ресурсний центр Британської Ради; Американський ресурсний центр; Французький культурний центр;

ТВОРЧІ ЛАБОРАТОРІЇ ГІМНАЗІЇ

Школа-студія бальних танців "Лідер-А" (керівник неодноразовий переможець міжнародних змагань з спортивного бального танцю в Німеччині, Австрії, Голландії, суддя міжнародної категорії - І.Родіонова); Театр "Крок у майбутнє" (керівник - О.Руднєва); Англомовний театр "Magic World" (керівник - Н.Терещенко); Гурток декоративно-ужиткового мистецтва "Модерн" (керівник - С.Письменська); Клуб карате-до "Сьогун" (президент - майстер спорту України С.Левчук); Естрадний хор "Feel sound"( керівник - Тимошенко Т.В.)

ГУРТКОВА РОБОТА

У гімназії діє низка спортивних секцій та гуртків. гурток образотворчого мистецтва. гурток шиття вчить дівчат шити. спортивні секції з плавання. туристично-краєзнавчого гурток. театр гімназії "Крок у майбутнє". пішохідного туризму "Срібний карабін". різноманітні спортивні гуртки. Мережа гуртків гімназії дозволяє дітям вибрати той напрям, який відповідає інтересам, уподобанням і здібностям кожного.Таким чином у позаурочний час учні мають можливість зайнятися улюбленою справою.

СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС

Oдне з пріоритетних завдань нашої гімназії – виховати здорове підростаюче покоління, прищепити йому любов до спортивних занять.Спортивний комплекс гімназії включає: два універсальних ігрових зали; в басейні є дві ванни, мала - шириною 6 метрів, довжиною 12м, а також повноцінний спортивний 25м басейн. Медпрацівниками кожні 2 години здійснюється контроль якості води; легкоатлетичний стадіон з футбольним полем та тенісним кортом; волейбольний та баскетбольні майданчики.

ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ

З метою організації якісного та повноцінного харчування учнів роботу організовано наступним чином: організація повноцінного та якісного харчування учнів відповідно до Державних санітарних правил та норм; дотримання санітарно-гігієнічні вимоги до постачання, зберігання, реалізації продуктів харчування; організація контролю за роботою харчоблоку, його утримання та забезпеченням необхідним обладнанням; скоординовано діяльність працівників закладу та харчоблоку щодо контролю за харчуванням дітей. Меню гімназії переглянути »»»

САМОВРЯДУВАННЯ

Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, школи. Досвід доказує, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів. Наш час потребує лідерів нової формації. Ось чому головне завдання школи – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи.

КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost