Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

СТОП БУЛІНГ

ПЛАН ЗАХОДІВ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» - 5-11кл. - Вересень-Жовтень

НАЗВА ЗАХОДУ

КЛАСИ

ТЕРМІН

1

Тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі»

5-11кл.

Вересень-Жовтень

2

Тиждень антибулінгу

1-11 кл.

Вересень

3

Поради «Як допомогти дітям упоратися з булінгом».

1-11кл.

Протягом року

4

Години спілкування на тему: «Кібербулінг».

9-11кл.

Протягом року

5

Корисні правила-поради для профілактики і подолання кібер-булінгу.

9-11кл.

Протягом року

6

Перегляд відео презентацій «Булінг в школі. Як його розпізнати», «Кібербулінг або агресія в інтернеті: Способи розпізнання і захист дитини».

5-11кл.

Листопад-Грудень

7

Круглий стіл для батьків «Поговоримо про булінг та кібербулінг».

Батьки

Грудень-Травень

8

Поради батькам, щоби зменшити ризик булінгу та кібербулінгу для своєї дитини.

Батьки

Грудень-Травень

9

Міні-тренінг Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті.

2-4кл.

Січень-лютий

10

Бесіда –тренінг «Віртуальний терор: тролінг і кібербулінг».

6-8кл.

Квітень

11

Перегляд відеороликів «Нік Вуйчич про булінг у школ», «Булінг у школі та як з ним боротися – говоримо з Уповноваженим Президента України..», «Зупиніться!!! МОЯ Історія про Булінг і Кібербулінг».

1-11кл.

Протягом року

12

Круглий стіл для педагогічного колективу «Безпечна школа. Маски булінгу».

Педагогічний колектив

Березень

13

Консультативний пункт . «Скринька довіри».

Постійно

ДИТИНА ЖЕРТВА БУЛІНГУ

У першу чергу заспокойтесь, і тільки після цього починайте розмову з дитиною. Дайте відчути, що ви поруч, готові підтримати та допомогти, вислухати та захистити. Запевніть дитину, що ви не звинувачуєте її у тому, що відбувається, і вона може говорити відверто. Пам’ятайте, що ситуації фізичного насилля потребують негайного втручання з боку батьків та візит до школи. Спільно з дитиною шукайте нові способи реагування на ситуацію булінгу. Обговоріть, до кого по допомогу дитина може звертатися у школі. Підтримайте свою дитину у налагодженні дружніх стосунків з однолітками. Поясніть дитині, що зміни будуть відбуватися поступово.

КОМІСІЯ З ПРОФІЛАКТИКИ

Бурканова О. В. голова комісії, заступник директора з виховної роботи, Бичковська Г.Є. секретар комісії, педагог-організатор, СередюкН.П. психолог, Халюкова Л.І. голова метод об'єднання класних керівників, Ковалевська Т.М. медична сестра, Представник батьківської громади, Зацікавлені особи(за згодою)

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

Дитяча ліня 116 111 або 0 800 500 225 ( з 12.00 до 16.00); Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000; Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335; Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20; Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75; Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103; Національна поліція України 102;

ДИТИНА ЖЕРТВА КІБЕРБУЛІНГУ

Поговоріть з дитиною. Скажіть, що ви не звинувачуєте її в тому, що відео потрапило до мережі. Формуванню культури користування кіберпростором слід приділяти багато уваги. Запевніть дитину, що вона може вам довіритись і показати всі образливі матеріали, як би соромно їй не було. Часто такий контент – інтимного характеру, через що дитині важко про це говорити. Підкресліть, що зараз вас цікавить не їхній вміст, а те, як видалити матеріали з мережі. Напишіть листа в сервіс технічної підтримки соціальних мереж про те, що контент принижує дитину, і вимагаєте його вилучення. Покажіть дитині, що ви на її боці у цій складній ситуації. Пояснюйте дитині правила безпечного користування соціальними мережами.

КОНТАКТИЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК© Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов 1998-2023
Хостінг від cityhost.ua