Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

31 серпня 2024 За результатами набору, до першого класу, на 2024-2025н.р. вільних місць немає.

31 серпня 2024 Інформація про результати прийому дітей до 5 класів 2024-2025 навчальний рік »»»

1 вересня 2024 Урочистості до нового 2024-2025 навчального року.

СПИСОК КЛАСІВ

1 класи
2 класи
3 класи
4 класи
5 класи
10 класи

ЗАРАХОВАНІ ДО ГІМНАЗІЇЇ 1 КЛАС 2024-2025 Н.Р.

1.Бебель
2.Беліменко
3.Бенч
4.Бєлкіна
5.Білоус
6.Богданов
7.Боженко
8.Бойко
9.Бондарчук
10.Бородай
11.Бтальський
12.Будьоний
13.Валовненко
14.Вишневський
15.Власенко
16.Вовченко
17.Волосова
18.Вторенко
19.Гарасько
20.Герасимчук
21.Гетьман
22.Гончар
23.Гончаренко
24.Гопкало
25.Грицан
26.Громов
27.Губер
28.Гуляк
29.Діброва
30.Дмитрієв
31.Довга
32.Драган
33.Драгомирецька
34.Дяченко
35.Жилка
36.Жиляєв
37.Заєць
38.Збаращук
39.Зима
40.Золотавіна
41.Зубченко
42.Іваніцький
43.Іхно
44.Іщенко
45.Казимко
46.Калько
47.Кислий
48.Коваленко
49.Коваленко
50.Ковтун
51.Козачук
52.Коломацька
53.Контемір
54.Костира
55.Кравченко
56.Кравченко
57.Кучер
58.Куянов
59.Куянова
60.Легкодимов
61.Леус

ЗАРАХОВАНІ ДО ГІМНАЗІЇЇ 1 КЛАС 2024-2025 Н.Р.

62.Лещенко
63.Литвиненко
64.Лінінг
65.Лобода
66.Лук’яненко
67.Лясківська
68.Маланчук
69.Маренич
70.Массала
71.Мацібон
72.Мацкевич
73.Мельник
74.Мельник
75.Мельничук
76.Мирона
77.Мірчук
78.Молодчинна
79.Мороз
80.Несіна
81.Нестеренко
82.Отрок
83.Пак
84.Паламар
85.Перевезій
86.Полій
87.Поліщук
88.Поминальна
89.Пономаренко
90.Пономаренко
91.Редько
92.Редько
93.Рогинська
94.Розумний
95.Романюк
96.Руденко
97.Савченко
98.Северин
99.Семенець
100.Серденюк
101.Сидоренко
102.Синявський
103.Смолянюк
104.Сябро
105.Тимофей
106.Ткачук
107.Тумасова
108.Турбін
109.Усова
110.Фідій
111.Фідій
112.Фомичева
113.Цибенко
114.Чапов
115.Чугунков
116.Шаламов
117.Шевченко
118.Ширяєва
119.Юрчак
120.Ядвіга
121.Яремчук

РЕКОМЕНДОВАНІ ДО ВСТУПУ 1 КЛАС 2024-2025 Н.Р.

1.Арутюнова
2.Бавзалук
3.Бейліна
4.Борщенко
5.Булах
6.Вершегрук
7.Волкова
8.Гринівецька
9.Денисенко
10.Драгомирецький
11.Іваненко
12.Кидалов
13.Кірбіткін
14.Ковальчук
15.Козак
16.Лещенко
17.Муса
18.Надопта
19.Нарольський
20.Носенко
21.Олійник
22.Олійник
23.Олійник
24.Омельницький
25.Онищенко
26.Поштар
27.Терещенко
28.Трусевич
29.Феденьова
30.Фещенко

(діти будуть зараховані при подачі повного пакету документів, здати їх треба до 18.08.2024р.)


КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost