Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

31 серпня 2024 За результатами набору, до першого класу, на 2024-2025н.р. вільних місць немає.

31 серпня 2024 Інформація про результати прийому дітей до 5 класів 2024-2025 навчальний рік »»»

1 вересня 2024 Урочистості до нового 2024-2025 навчального року.

ШКІЛЬНІ СВЯТА

ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

1вересня - зустріч зі школою, учителями, друзями і звичайно свято - "Першого дзвоника". На це свято приходить багато гостей - батьки, друзі школи, випускники, гості з районного і міського відділу освіти. Звучать поздоровлення, напуття вчителям і учням. Лунає перший дзвоник.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

У школі проходить безліч різноманітних заходів. Одні з них традиційні для всіх шкіл, інші належать нам. Святкування "Дня вчителя" супроводжується красивою виставкою "Осінь золота", а також концертом, у якому після довгого літнього відпочинку хочуть виступити всі класи.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ШКОЛИ

Серед великої кількості заходів, що проводяться в школі, виділяється, найбільш улюблене й дороге свято - "День народження школи".Це сплеск ідей, фантазій і талантів учнів, батьків і вчителів. Це всіма улюблені конкурси КВК, Міс і Містер. А також інші конкурси.

ДЕНЬ НАУМА

Після Дня народження школи, дє ми віддаємо належне творчості, приходить день, коли шановуємо розум, День Наума 14 грудня. У цей день нашим маленьким відмінникам вручають "золоті" медалі, учнів середніх ордена, а старшокласників присвячують у магістри наук.

НОВОРІЧНІ СВЯТА

До нового року традиційно готуються випускні класи. Для малят показали новорічну казку, у якій діти допомагали знайти Снігурку і Діда Мороза, рятували своїх вчителів і, звичайно, танцювали. Для середніх класів підготували мім - казку "Царівна - Жаба".

КОНЦЕРТ ДЛЯ БАТЬКІВ

В останню п'ятницю січня, школа запрошує батьків на традиційний концерт "Усі зірки тут". По дорозі до актового залу батьки, гості, можуть побачити творчі виставки, на яких представлені роботи школярів. А на концерті батькам покажуть усе саме цікаве і талановите.

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Щороку в гімназії святкується День Святого Валентина. 14 лютого - уся школа гуде з нетерпіння, у цей день усі закохані і просто гарні друзі посилають один одному валентинки. Шкільна пошта не встигає переробляти кореспонденцію, що надходить, і розносити її по призначенню.

СВЯТО ВЕСНИ

На перше весняне свято, вчителя показують своє уміння в створенні домашнього затишку: хтось приносить вишивки, хтось плетені серветки, хтось свої кулінарні шедеври.Перелічити таланти наших учителів дуже складно, тому що ми - майстри на всі руки.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

Початок березня - день народження Т.Г. Шевченка. І щоразу це випробування на креативність та учнівський інтерес. Конкурс малюнків до творів Кобзаря — молодша школа, конкурс читців віршів Шевченка — середня, «шевченкознавча вікторина» старшокласникі.

ПЕРШЕ КВІТНЯ

Щороку 1 квітня у багатьох країнах відзначається веселе й потішне свято – День сміху. Цей день супроводжується незмінними розіграшами, жартами і комедійними виступами. У цей день прийнято влаштовувати фестивалі гумору - Гуморина.

ПРОЩАННЯ ЗІ ШКОЛОЮ

Закінчується рік - прощання зі школою і випускним вечором. Щоб скрасити сухість випускного вечора, ми поруємо "алфавіте вручення". І тепер ми робимо це по номінаціях. Випускники, і батьки, не знають в якій номінації, вони знаходяться, із загостренням стежать за подіями на сцені.

ЕПІЛОГ

Ну, що ж, закінчилися святкові дні. Їх було багато, вони були різними. Але з ними не обмежується робота. Є будні зі своїми святами, перемогами і поразками. Проходять КВК, брейн-ринги, вікторини. Працюють секції, гуртки. Запрошуються цікаві люди, проходять лекції і бесіди.

КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost