Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

ШКІЛЬНІ СВЯТА

ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

1вересня - зустріч зі школою, учителями, друзями і звичайно свято - "Першого дзвоника". На це свято, як ніколи, приходить багато гостей - батьки учнів, друзі школи, випускники, гості з районного і міського відділу освіти. Звучать поздоровлення, напуття вчителям і учням. Лунає перший дзвоник.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

У школі проходить безліч різноманітних заходів. Одні з них традиційні для всіх шкіл, інші належать нам.
Святкування "Дня вчителя" супроводжується красивою виставкою "Осінь золота", а також концертом, у якому після довгого літнього відпочинку хочуть виступити всі класи.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ШКОЛИ

Серед великої кількості заходів, що проводяться в школі, виділяється, найбільш улюблене й дороге свято - "День народження школи".
Це сплеск ідей, фантазій і талантів учнів, батьків і вчителів. Це всіма улюблені конкурси КВК, Міс і Містер.

ДЕНЬ НАУМА

Після Дня народження школи, коли ми віддаємо належне творчості, приходить день, коли ми ушановуємо розум. День Наума - 14 грудня. У цей день нашим маленьким відмінникам вручають "золоті" медалі, учнів середніх - орденами, а старшокласників присвячують у магістри наук.

НОВОРІЧНІ СВЯТА

До нового року традиційно готуються випускні класи. Цього року до них приєдналися усі класи. Для малят показали новорічну казку, у якій самі діти допомагали знайти Снігурку і Діда Мороза, рятували своїх вчителів і, звичайно, танцювали. Для середніх класів підготували мім - казку "Царівна - Жаба".

КОНЦЕРТ ДЛЯ БАТЬКІВ

В останню п'ятницю січня, школа запрошує батьків, традиційний концерт "Усі зірки тут". По дорозі до актового залу батьки, гості, можуть побачити творчі виставки, на яких представлені кращі роботи наших школярів. А на концерті батькам покажуть усе саме цікаве і талановите.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

На початку березня в гімназіі готують низку заходів до дня народження Тараса Шевченка. І щоразу це випробування на креативність та учнівський інтерес. Конкурс малюнків до творів Кобзаря — молодша школа, конкурс читців віршів Шевченка — середня, «шевченкознавча вікторина» старшокласникі.

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Щороку в гімназії святкується День Святого Валентина. 14 лютого - уся школа гуде з нетерпіння, у цей день усі закохані і просто гарні друзі посилають один одному валентинки. Шкільна пошта не встигає переробляти кореспонденцію, що надходить, і розносити її по призначенню.

СВЯТО ВЕСНИ

На перше весняне свято вчителя показують своє уміння в створенні домашнього затишку: хтось приносить вишивки, хтось плетені серветки, хтось в'язані вироби. Перелічити таланти наших учителів дуже складно, тому що ми - майстри на всі руки.

ПЕРШЕ КВІТНЯ

Щороку 1 квітня у багатьох країнах відзначається веселе й потішне свято – День сміху, або День дурня (April Fools' Day). Цей день супроводжується незмінними розіграшами, жартами і комедійними виступами. У цей день прийнято влаштовувати фестивалі гумору - Гуморина.

ПРОЩАННЯ ЗІ ШКОЛОЮ

Закінчується рік - прощання зі школою і випускним вечором. Щоб скрасити сухість випускного вечора, ми вирішили порушити "алфавіте вручення". І тепер ми робимо це по номінаціях. Випускники, і батьки, не знають в якій номінації, вони знаходяться, із загостренням стежать за подіями на сцені.

ЕПІЛОГ

Ну, що ж, закінчилися святкові дні. Їх було багато, вони були різними. Але з ними не обмежується робота. Є будні зі своїми святами, перемогами і поразками. Проходять КВК, брейн-ринги, вікторини. Працюють секції, гуртки і студії. Запрошуються цікаві люди, проходять лекції і бесіди.

КОНТАКТИ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

© Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов 1998-2023
Хостінг від cityhost.ua

×
×
×


ВАШІ ПИТАННЯ:


ДО АДМІНІСТРАЦІІ САЙТУУсі поля обов'язкові для заповнення!