Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

31 серпня 2024 За результатами набору, до першого класу, на 2024-2025н.р. вільних місць немає.

31 серпня 2024 Інформація про результати прийому дітей до 5 класів 2024-2025 навчальний рік »»»

1 вересня 2024 Урочистості до нового 2024-2025 навчального року.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ

Загальні правила поведінки №1

Учень приходить до школи за 15-20 хвилин до початку занять, готує все необхідне навчальне приладдя. Не можна приносити на територію школи й використовувати будь-яким способом зброю, спиртні напої, сигарети, одурманюючі засоби. У разі пропуску занять учень зобов’язаний пред’явити класному керівнику довідку або пояснювальну записку від батьків про причину відсутності. Учнень школи повинен виявляти повагу до старших, піклуватися про молодших. Учень бережуть майно школи, акуратно ставляться до майна, дотримуються чистоти і порядку.

Загальні правила поведінки №2

Не можна без дозволу педагогів йти зі школи в урочний час. Учені, які знайшли втрачені або забуті речі, повинні здати черговому. Залякування і знущання є неприпустимими. Учень зобов’язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені шкільною програмою. Забороняється вживання непристойних виразів і жестів. На першу вимогу вчителя слід пред’являти щоденник. Щодня вести запис домашніх завдань в щоденнику. Приносити на заняття всі необхідні підручники, зошити, письмове приладдя,інструменти, робочий і спортивний одяг.

Поведінка учнів на уроках

Під час уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших товаришів. Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен попросити дозволу у вчителя, піднявши руку. Якщо учень хоче поставити питання вчителеві або відповісти на питання вчителя, він піднімає руку. Учень має право ставити питання вчителеві, якщо не зрозумів матеріал під час пояснення. Учень має право в коректній формі обстоювати свій погляд і свої переконання при обговоренні різних спірних питань. Коли вчитель або дорослий входить в клас, учні встають, вітаючи вчителя або дорослого.

Правила поведінки на перервах

Під час перерви учень зобов’язаний: підтримувати чистоту і порядок на своєму робочому місці. Час перерви – особистий час кожного здобувача освіти. Він може його проводити по своєму розумінню, не повинен заважати іншим. Під час перерви учні можуть вільно переміщатися по школі, окрім тих місць, де їм заборонено знаходитися в цілях безпеки. Під час перерв забороняється бігати по сходах, поблизу вікон і в інших місцях. Під час перерв забороняється штовхати один одного і застосовувати фізичну силу. На перервах здобувачі освіти можуть звернутися до педагогів за допомогою.

Поведінка учнів в їдальні

Під час обіду в їдальні належить дотримуватися добросусідських взаємин і поводитися пристойно. Учні повинні шанобливо ставитись до працівників їдальні. Учні приходять в їдальню після закінчення уроку у визначений час. Розмовляти під час обіду слід неголосно, щоб не турбувати тих, хто їсть поряд. Учень дбайливо ставляться до майна їдальні. Учні мають право взяти в їдальню принесений з дому сніданок. Забороняється приходити в їдальню у верхньому одязі. Перед їжею обов`язково миють руки.

Рекомендації до зовнішнього вигляду

До школи здобувачі освіти повинні приходити в одязі, що відповідає діловому стилю . Одяг повинен відповідати зросту, виражати пошану господаря до самого себе і суспільства. Рекомендується не використовувати косметику і не носити прикраси на заняття. Спортивний одяг, призначений для уроків фізкультури, на інших уроках недоречний. Знаходитися в школі у верхньому одязі без особливих на те причин не дозволяється. На урочисті загальношкільні заходи учні приходять у святковій формі.

Правила поведінки під час екскурсії

Під час слідування до місця перебування та назад дотримуватися правил дорожнього руху, не виходити на проїжджу частину. Без дозволу керівника групи не залишати місця перебування. У разі поганого самопочуття негайно повідомити керівника групи. Дотримуватися правил пристойної поведінки та виконувати розпорядження керівника групи. Дотримуватися правил протипожежної безпеки. Не торкатися незнайомих предметів, які можуть бути вибухонебезпечними. Паління, вживання алкогольних напоїв суворо заборонені.

Черговий по класу і школі

Черговий по класу під час перерви має перевірити навчальний кабінет, підготувати дошку, забезпечити порядок у кабінеті. Черговий учень має право зробити зауваження іншим учням щодо правил поведінки та санітарних правил у навчальному кабінеті. Черговий клас по гімназії має приступити до чергування за ЗО хв. до початку занять. Чергування по гімназії триває один навчальний тиждень. Черговий клас по гімназії здійснює чергування згідно з Обов`язками чергового класу. Чергові здобувані освіти допомагають черговому адміністратору і черговому вчителю.

Поведінка під час тривоги

Почувши сигнал тривоги, учні у супроводі вчителя, який йде позаду всього класу та бере з собою класний журнал, організовано пересуваються до виходів згідно схеми евакуації. Відповідальний за ЦО координує роботу з евакуації та не допускає скупчення і паніки на виходах зі школи. Учні та вчителі після виходу з приміщення школи організовано пересуваються до спеціально відведених місць на безпечній відстані, де шикуються в шеренгу по класах.

КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost