Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

15 березня 2024р. Розпочата онлайн-реєстрація вибору зручного часу для подання документів щодо зарахування дітей до 1-х класів 2024-2025н.р. »»» »»»

25 березня 2024р. Розпочинається прийом заяв до 1 класів, згідно реєстрація вибору зручного часу для подання документів.

ПОРАДИ БАТЬКАМ

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Плануйте день та слідкуйте за дотриманням режиму дня. Оберіть разом з учнем одяг для “роботи”, допоможе дитині “увійти в роль учня”. Організуйте робоче місце. Воно має гарно освітлюватися, бути зручним та обладнаним необхідною технікою. Чергуйте періоди навчання та відпочинку. Прогулянки на свіжому повітрі, руханка під час перерв стануть помічниками для відпочинку тіла і психіки. Розробіть систему заохочень. Складіть разом зі своєю дитиною своєрідний чек-ліст заохочень за успіхи у навчанні. Ще однією формою підтримки мотивації дитини до навчання є постійна фіксація успіхів у навчанні.

ДІТИ РОЗУМНІШІ, НІЖ ВИ ДУМАЄТЕ

"Клопіт" в тому, що вони ще не вміють докладно висловити свої розумування і почування; Їм не вистачає відповідних слів, і тому вони часто вживають жести і міміку. Їхній розум швидше розвивається, як їхня мова. Вони жадливі нових слів. Не турбуйтеся, що діти не розуміють вашої дорослої словесної культури. Вони кожне слово відкладають у пам`яті, як необхідний скарб на день завтрішній; вони обвикають з музикою, з духовними чарами слова, з його значеннями, і всі ці знання засвоюють підсвідомо. Подиву гідно збудований мозок людини!

ГІПЕРАКТИВНІ ДІТИ

У своїх стосунках з дитиною дотримуйтеся «позитивної моделі». Хваліть її в кожному випадку. Не використовуйте фізичне покарання. Частіше кажіть «так» виключаючи слова «ні» і «не можна». Доручіть дитині частину домашньої роботи. Виключайте завищені або, навпаки, занижені вимоги до дитини. Виділіть для дитини рамки поведінки – що можна робити, а що ні. Проводьте з дитиною більше часу. Підтримуйте вдома чіткий розпорядок дня. Додавайте дитині більше можливостей витрачати надмірну енергію. Виховуйте у дитини інтерес до якогось заняття.

УЧІТЬ ДІТЕЙ МОВНОЇ МАЙСТЕРНОСТИ

Цю шляхетну науку перетворюйте в творчу приємність. Дитина каже: "Мамо! Іди. Дай. Не хочу". Її запас слів богатший, але вона не вміє ним користуватися. Думка повинна мати свою архитектоніку, зрілу завершеність, емоційну силу переконливости. Учіть дітей будувати речення таке, яке має виразні цілеспрямованість і емоційну вихованість. Учіть дітей любуватися красою мислення. "Прошу дати мені хліба", "Спасибі, не хочу пити чаю". Призвичайте дитину, щоб вона вміла сама прислухатися до музики свого слова. Умудряйтеся сваритися так, щоб діти вас не чули і не судили.

ВИЖИТИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ

Родичі учать дітей не слухати чужинців сліпокірно, а розуміти їхні мудрощі, турботи, красоти, завоювання. Необхідно жити так, щоб ваші діти були вашими не лише тілесно, а й духовно. Збагачуйте допитливий світ дітей наукою рідної духовости, збагачуйте своєрідним багатством вільного ума і окриленої душі, і тоді діти будуть вашими. Впливи ворожих духовних сил на формування світогляду дитини вашої ви легко відчуєте по її ставленню до вашого рідного духовного "я", і, відчувши це, не сваріть дитину, а скорегуйте її.

ДОРОГІ СЛОВА "РОДИЧІ" І "БАТЬКИ"

Дуже часто у розмові сучасні діти по відношенню до батьків використовують слова: "родичи", "родаки". Котре з них первісніше? Я вважаю, що "родичі". Воно має "кровне" споріднення із словами "родина". Було якесь мовне зубожіння, переслідування тоді, коли слово "батьки" витиснуло слово "родичі". Дядьки, тітки і їхні діти рідняки. Тато і Мати РОДИЧІ. Є мати і є тато і вони "батьки"? І два чоловіки, які мають дітей, звуться "батьками"? "До школи повинні прийти батьки, а матері будуть вдома?" питає учителя учень. Кожне слово обрамовує свій окремий світ емоцій, краси, культури, світ народження і одухотворення.

КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost