Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

15 березня 2024р. Розпочата онлайн-реєстрація вибору зручного часу для подання документів щодо зарахування дітей до 1-х класів 2024-2025н.р. »»» »»»

25 березня 2024р. Розпочинається прийом заяв до 1 класів, згідно реєстрація вибору зручного часу для подання документів.

ОЛІМПІАДИ, МАН

2023-2024
2022-2023
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2016-2017
2014-2015

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК 2023-2024 Н.Р.

Розділ в розробці

ШКІЛЬНІ ОЛІМПІАДИ 2023-2024 Н.Р.

Призери районих олімпіад.
Англійська мова
Горбачова Ярослава – 8-Б – 1 місце – уч.Терещенко Т.В.
Балабан Соломія – 8-Г – 1 місце – уч.Любич В.В.
Гальченко Арсеній – 9-Г – 2 місце – уч.Халюкова Л.І.
Варчук Марія – 9-Г – 3 місце – уч.Халюкова Л.І.
Сергієнко Вероніка – 9-А - 3 місце – уч.Халюкова Л.І.
Шатиркіна Дар’я – 10-А – 2 місце – уч.Любич В.В.
Ситник Софія - 10-А – 3 місце – уч.Любич В.В.
Коваленко Мирослава – 10-В – 2 місце – уч.Слободяник І.О.
Шеянова Юлія – 10-В – 3 місце - 10-А – 2 місце – уч.Любич В.В.
Зленко Євгенія – 10-А – 3 місце – уч.Захарова М.Ю.
Кульга Олександр - 10-А – 3 місце – уч.Захарова М.Ю.
Парфеня Артем - 10-А – 3 місце – уч.Захарова М.Ю.
Молебний Максим - 10-А – 3 місце – уч.Захарова М.Ю.
Луканюк Антон - 10-Б – 3 місце – уч.Захарова М.Ю.
Кощей Анастасія - 11-А – 1 місце – уч.Терещенко Н.В.
Кімак Уляна – 11-А – 3 місце – уч.Вишневська Т.М.
Репа Назар – 11-Б – 3 місце – уч.Любич В.В.
Історія
Лишеба Марк – 8 – 2 місце – вч.Бура Т.В.
Косминіна Ірина – 8-А – 3 місце – вч.Ярмолай Л.М.
Походжай Назар – 9-Б – 3місце – уч.Бондарчук О.Л.
Шатиркіна Дар’я – 10-А – 2 місце – вч.Ярмолай Л.М.
Мацюра Дар’я – 10-А – 2 місце - вч.Ярмолай Л.М.
Кшевецька Олександра – 10-А – 2 місце – вч.Ярмолай Л.М.
Зленко Євгенія – 10-А – 3 місце – вч.Ярмолай Л.М.
Ситник Софія – 10-А – 3 місце – вч.Ярмолай Л.М.
Клівак Катерина – 10-А – 3 місце – вч.Ярмолай Л.М.
Кутас Аліна – 11-А – 3 місце – Ярмолай Л.М.
Слободян Валерія – 11-А – 3 місце – вч.Ярмолай Л.М.
Сиваш Андрій – 11-А – 3 місце – вч.Ярмолай Л.М.
Право
Пузій Марія – 9-А – 1 місце – уч.Бондарчук О.Л.
Сергієнко Вероніка – 9-А - 1 місце – уч.Бондарчук О.Л.
Овідій Олена – 9-Г - 2 місце – уч.Бондарчук О.Л.
Муха Сергій – 9-Г - 2 місце – уч.Бондарчук О.Л.
Шатиркіна Дар’я – 10-А – 3 місце – уч.Бура Т.В.
Горбач Богдан – 10-Б – 3 місце – уч.Бура Т.В.
Географія
Шатиркіна Дар’я – 10-А – 3 місце – уч.Бірюк О.Г.
Кутас Аліна – 11-А – 3 місце – уч.Пархоменко О.В.
Кімак Уляна – 11-А – 3 місце – уч.Пархоменко О.В
Українська мова та література
Вінтер Тетяна – 7-Г – 3 місце – уч.Нещерет О.В./Омельченко А.А.
Вінтер Варвара – 7-Г - 3 місце – уч.Нещерет О.В./Омельченко А.А.
Краснощок Анастасія – 8-Г – 1 місце – Касьян І.П.
Балабан Соломія – 8-Г – 3 місце – Кривенок А.М./Касьян І.П.
Походжай Назар – 9-Б – 1 місце – Яремчук С.С.
Самборський Олексій – 9-Б – 2 місце – уч.Яремчук С.С.
Натальчук Мирослав – 9-А – 3 місце – уч.Нещерет О.В./Яремчук С.С.
Чепурна Аріна – 10-В – 1 місце – уч.Кравченко А.О.
Шатиркіна Дар’я – 10-А – 1 місце – уч.Олійник Н.П.
Ситник Софія – 10-А – 2 місце – уч.Олійник Н.П.
Кутас Аліна – 11-А – 1 місце – уч.Черненко Л.В./Нещерет О.В.
Слободян Валерія – 11-А - 1 місце – уч.Нещерет О.В.
Кімак Уляна – 11-А – 2 місце - уч.Черненко Л.В./Нещерет О.В
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика
Соколова Марія – 5-Д – 1 місце – уч.Олійник Н.П.
Корицький Олег – 5-Б – 2 місце – уч.Нещерет О.В.
Натальчук Мирослав – 9-А – 3 місце – уч.Нещерет О.А.
Походжай Назар – 9-Б – 3 місце – уч.Яремчук С.С.
Кутас Аліна – 11-А – 2 місце – уч.Черненко Л.В.
Слободян Валерія – 11-А – 3 місце –уч. Нещерет О.В.
Біологія
Сергієнко Вероніка – 9-А – 3 місце – уч.Шандрук Н.В.
Гончарова Софія – 9-В – 3 місце – уч.Шандрук Н.В.
Романчук Олександра – 9-Г – 3 місце – уч.Генсицька О.І.
Шатиркіна Дар’я – 10-А – 2 місце – уч.Шандрук Н.В.
Широкова Анастасія – 10-А – 3 місце – уч.Шандрук Н.В.
Кутас Аліна – 11-А – 2 місце – уч.Генсицька О.І.
Кімак Уляна – 11-А – 3 місце – уч.Генсицька О.І.
Слободян Валерія – 11-А – 3 місце – уч.Генсицька О.І.
Французька мова
Кочетова Анастасія – 8-А – 2 місце – уч.Кочетов А.В.
Дергєльова Олена – 8-Г – 1 місце – уч.Довженко Є.А.
Гайдамак Яна – 8-Г – 3 місце – уч.Довженко Є.А.
Оленченко Поліна – 8-Б – 3 місце - уч.Бейліна Є.В.
Клівак Катерина – 10-А – 2 місце – уч.Бойко А.А.
Зленко Євгенія – 10-А – 3 місце – Довженко Є.А.
Технології
Пончко Софія – 8-Г - 3 місце - уч.Письменська С.Є.
Куценко Марія – 9-Б – 1 місце – уч.Ковтун О.М.
Кімак Уляна – 11-А – 2 місце - уч.Письменська С.Є.
Антонова Марія – 11-А – 1 місце – уч.Письменська С.Є.
Фізика
Макарова Мілана – 8-В – 3 місце - уч.Гребенщикова О.А.
Математика
Слободян Валерія – 11-А – 3 місце – Медвідь Н.І.

КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost