Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

15 березня 2024р. Розпочата онлайн-реєстрація вибору зручного часу для подання документів щодо зарахування дітей до 1-х класів 2024-2025н.р. »»» »»»

25 березня 2024р. Розпочинається прийом заяв до 1 класів, згідно реєстрація вибору зручного часу для подання документів.

ОЛІМПІАДИ, МАН

2023-2024
2022-2023
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2016-2017
2014-2015

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК 2022-2023 Н.Р.

Призери міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2022-2023 н.р. серед учнів 8-9 класів.

Сергієнко Вероніка 8-А клас ІІІ місце (секція зарубіжної літератури; керівник Квятковська Ю.В.)
Охріменко Марія 8- Б клас ІІІ місце ( секція англійської мови; керівник Вергелес Н.С.)
Говорова Софія 8-А клас грамота ( секція англійської мови; керівник Вергелес Н.С.)
Бейліна Маргарита 8-А клас відзнака у номінації «Популяризація наукового світогляду»
(секція історії України; керівник Бондарчук О.Л.)
Мирошніченко Аміна 8-А клас грамота (секція прикладної фізики; керівник Гребенщикова О.А.)
Мушка Вікторія 8-В клас відзнака у номінації «Популяризація наукового світогляду» (секція фольклористики; керівник Соколянська Г.П.)
Клівак Катерина 9-А клас ІІІ місце ( секція французької мови; керівник Бойко А.А.)
Ситник Софія 9- А клас ІІІ місце ( секція англійської мови; керівник Гаркун Т.С.)
Шатиркіна Дар’я 9-Б клас ІІІ місце ( секція біології людини; керівник Вельмик Л.І.)
Широкова Анастасія 9- А клас ІІІ місце (секція історичного краєзнавства; керівник Ярмолай Л.М.)
Широкова Анастасія 9- А клас грамота (секція екології; керівник Бобрулько Н.Г.)
Нечай Вікторія 9-Б клас грамота та відзнака у номінації «Популяризація наукового світогляду» (секція правознавства; керівник Бура Т.В.)
Шабанов Володимир 9-А клас грамота ( секція прикладної фізики; керівник Шепельський В.І.)
Ігнатов Євгеній 9-В клас відзнака у номінації «Популяризація наукового світогляду» (секція етнології; керівник Кравченко А.О.)
Іщенко Іванна 9-А клас відзнака у номінації «Популяризація наукового світогляду» (секція мистецтвознавства; керівник Соколянська Г.П.)
Призери міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2022-2023 н.р.
серед учнів 10-11 класів


Кімак Уляна 10-А клас ІІІ місце ( секція всесвітньої історії; керівник Ярмолай Л.М.)
Кімак Уляна 10-А клас ІІІ місце ( секція англійської мови; керівник Вишневська Т.М.)
Шевчук Юлія 10- Б клас ІІІ місце ( секція англійської мови; керівник Терещенко Н.В.)
Слободян Валерія 10-А клас ІІІ місце ( секція етнології; керівник Нещерет О.В.)
Кисіль Ілля 10-А клас відзнака «За креативну пропозицію практичного застосування результатів наукового дослідження» (секція екології; керівник Генсицька О.І.)
Ворохта Діана 10-А клас відзнака у номінації «Популяризація наукового світогляду»
(секція зоології; керівник Генсицька О.І.)
Іванова Уляна 10-А клас відзнака у номінації «Популяризація наукового світогляду»
(секція етнології; керівник Нещерет О.В.)
Гуренко Марія 11-Б клас І місце (секція психології; керівник Шандрук Н.В.)
Мельник Анастасія 11- А клас ІІІ місце ( секція англійської мови; керівник Наконечна Ю.В.)
Мосьондз Анастасія 11-Б клас ІІІ місце (секція української літератури; керівник Олійник Н.П.)
Ярмак Софія 11- А клас грамота (секція історичного краєзнавства; керівник Бичковська Г.Є.)
Безверхня Анастасія 11-Б клас грамота ( секція французької мови; керівник Бейліна Є.В.)
Зибелєва Вероніка 11-А клас грамота ( секція літературної творчості; керівник Квятковська Ю.А.)

ШКІЛЬНІ ОЛІМПІАДИ 2022-2023 Н.Р.

Розділ в розробці

КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost