Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

15 березня 2024р. Розпочата онлайн-реєстрація вибору зручного часу для подання документів щодо зарахування дітей до 1-х класів 2024-2025н.р. »»» »»»

25 березня 2024р. Розпочинається прийом заяв до 1 класів, згідно реєстрація вибору зручного часу для подання документів.

ОЛІМПІАДИ, МАН

2023-2024
2022-2023
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2016-2017
2014-2015

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК 2020-2021 Н.Р.

Призери міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Павлечко Анастасія 11- Г клас 1 місце ( секція мікро та макроекономіки; учитель Бондарчук О.Л.)

Молебна Марія 11-А клас 1 місце ( секція електроніки та приладобудування; учитель Гребенщикова О.А.)

Павлечко Анастасія 11- Г клас 2 місце ( секція етнології ; учитель Бондарчук О.Л.)

Верба Ілля 9-В клас 3 місце ( секція української мови; учитель Соколянська Г.П.)

Гнатюк Ольга 10-А клас 3 місце ( секція електроніки та приладобудування; учитель Шепельський В.І.)

Гуренко Марія 10-Б клас 3 місце ( секція психології; учитель Шандрук Н.В.)

Ярош Марія 11-Б клас 3 місце ( секція літературної творчості; учитель Черненко Л.В.)

Іваненко Дарина 11-А клас 3 місце ( секція зарубіжної літератури; учитель Квятковська Ю.А.)

Якименко Єлизавета 11-В клас 3 місце( секція англійської мови; учитель Гончарова Л.І.)

Коваленко Мирослава 8- Б клас грамота( секція зарубіжної літератури; учитель Мітя Н.Ю.)

Ігнатов Євгеній 8- В клас грамота( секція екологічно безпечних технологій ресурсозбереження; учитель Гребенщикова О.А.)

Верба Ілля 9-В клас грамота ( секція екології; учитель Бобрулько Н.Г.)

Зибелєва Вероніка 10-В клас грамота ( секція зарубіжної літератури; учитель Квятковська Ю.А.)

Амер Діана 10-А клас грамота ( секція медицини; учитель Генсицька О.І.)

Алексеєнко Богдан 10-А клас грамота ( секція хімії; учитель Генсицька О.І.)

Ярош Марія 11-Б клас грамота ( секція історії України; учитель Бурканова О.В.)

ШКІЛЬНІ ОЛІМПІАДИ 2020-2021 Н.Р.

Вітаємо призерів міських олімпіад

І Всеукраїнський відкритий марафон
з української мови
Кутас Аліна 9-Г 3 місце (вч.Нещерет О.В.)

Українська мова та література
Кутас Аліна 9-Г 2 місце (вч.Нещерет О.В.)
Вергелес Софія 9-Г 3 місце (вч.Нещерет О.В.)


Французька мова
Гордієнко Вікторія 11-А 3 місце (вч.Бейліна Є.В.)


Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика
Лавриненко Дмітрій 5-Г 1 місце (вч.Нещерет О.В.)
Кутас Аліна 9-Г 2 місце (вч.Нещерет О.В.)


Біологія
Кутас Аліна 9-Г 2 місце (вч.Селіванова О.В.)
Кімак Уляна 9-Г 3 місце (вч.Селіванова О.В.)

Географія
Кутас Аліна 9-Г клас 1 місце (вч.Пархоменко О.В.)
Бурковський Дмитро 9-Г клас 2 місце (вч.Пархоменко О.В.)
Трофименко Анастасія 10-А клас 2 місце (вч.Бірюк О.Г.)
Гнатюк Ольга 10-А клас 3 місце (вч.Бірюк О.Г.)

Математика
Молебний Максим 8-В клас 3 місце (вч.Медвідь Н.І.)
Кутас Аліна 9-Г клас 2 місце (вч.Содома І.П.)
Сова Таїсія 10-А клас 2 місце (вч.Бірюк О.О.)
Молебна Марія 11-А клас 2 місце (вч.Содома І.П..)

Історія
Ситник Софія 8-А клас 3 місце (вч.Ярмолай Л.М..)
Кутас Аліна 9-Г клас 2 місце (вч.Ярмолай Л.М..)
Шарабуряк Антон 11-А клас 3 місце (вч.Бондарчук О.Л.)
Якименко Єлизавета 11-В клас 3 місце (вч.Бурканова О.В.)

Трудове навчання
Євтухова Олександра 10-В клас 1 місце (вч.Письменська С.Є.)
Яновська Софія 11-А клас 2 місце (вч.Письменська С.Є.)

КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost