Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

15 березня 2024р. Розпочата онлайн-реєстрація вибору зручного часу для подання документів щодо зарахування дітей до 1-х класів 2024-2025н.р. »»» »»»

25 березня 2024р. Розпочинається прийом заяв до 1 класів, згідно реєстрація вибору зручного часу для подання документів.

ОЛІМПІАДИ, МАН

2023-2024
2022-2023
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2016-2017
2014-2015

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК 2019-2020 Н.Р.

Вітаємо призерів районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН

Секція «Етнологія»
Павлечко Анастасія 9-Б клас 1 місце (кер.Бондарчук О.Л.)
Сирота Владислава 9-Б клас 2 місце (кер.Бура Т.В.)
Ярош Марія 9-А клас 2 місце (кер.Бура Т.В.)
Кравцова Софія 10-А клас 1 місце (кер.Ярмолай Л.М..)
Паламарчук Олександр 10-Б клас 2 місце (кер.Ярмолай Л.М..)
Петренко Микола 10-В клас 3 місце (кер.Бичковська Г.Є.)
Грушецька Валерія 11-Б клас 2 місце (кер.Бурканова О.В.)

Секція «Історія України»
Парченко Максим 11-Г клас 1 місце (кер.Бурканова О.В.)
Секція «Всесвітня історія»
Петльовий Геннадій 10-В клас 2 місце (кер.Бичковська Г.Є.)

Секція «Історичне краєзнавство»
Хатян Олена 9-Б клас 2 місце (кер.Бура Т.В.)

Відділення філософії та суспільствознавства
Секція «Правознавство»
Коваленко Ольга 10-В клас 1 місце (кер.Бура Т.В.)

Відділення Наук про Землю
Секція «Кліматологія та метеорологія»
Кравчинська Вероніка 9-В клас 1 місце (кер.Пархоменко О.В.)

Відділення української філології та мистецтвознавства
Секція «Українська мова»
Багазова Аліка 8-Б клас 1 місце (кер.Бірковська Н.Д.)
Каракай Сергій 9-Б клас 1 місце (кер.Олійник Н.П..)

Секція «Українська література»
Межул Софія 10-Г клас 1 місце (кер.Євглевська Н.А.)
Грицина Анна 10-В клас 2 місце (кер.Нещерет О.В.)
Гаврильченко Анна 10-В клас 2 місце (кер.Нещерет О.В.)

Секція «Літературна творчість»
Зибєлєва Вероніка 8-В клас 1 місце (кер.Квятковська Ю.А.)
Юрченко Олександра 9-Б клас 1 місце (кер.Квятковська Ю.А.)
Ярош Марія 9-А клас 2 місце (кер.Черненко Л.В.)
Кривенок Олексій 11-А клас 1 місце (кер.Квятковська Ю.А.)
Грохоцький Андрій 11-Г клас 1 місце (кер.Гловацька В.О.)

Секція «Мистецтвознавство»
Шкурупій Ульяна 10-В клас 1 місце (кер.Соколянська Г.П..)
Кімак Катерина 10-А клас 2 місце (кер.Соколянська Г.П..)

Відділення іноземної філології та зарубіжної літератури
Секція «Зарубіжна література»
Гордієнко Ксенія 8-В клас 1 місце (кер.Квятковська Ю.А.)
Депутат Анастасія 11-Г клас 1 місце (кер.Квятковська Ю.А.)
Грохоцький Андрій 11-Г клас 2 місце (кер.Квятковська Ю.А.)

Секція «Англійська мова»
Кравець Мирослава 8-Б клас 1 місце (кер.Шатрова В.Л.)
Вільська Тетяна 8-А клас 2 місце (кер.Наконечна Ю.В.)
Переходько Анна 9-Б клас 1 місце (кер.Мітя Н.Ю.)
Бурдун Іванна 10-Г клас 1 місце (кер.Любич В.В.)
Александрова Маргарита 10-Б клас 2 місце (кер.Пономарьова О.Ю.)
Петровський Денис 10-В клас 2 місце (кер.Любич В.В.)
Гузовець Євгеній 11-Б клас 1 місце (кер.Ващук Г.К.)

Секція «Французька мова»
Хаджиу Данило 9-Б клас 1 місце (кер.Бойко А.А.)
Гордієнко Вікторія 9-Б клас 2 місце (кер.Кузьменко Ю.Ф.)

Відділення фізики та астрономії
Секція «Експериментальна фізика»
Килипенко Вікторія 9-А клас 1 місце (кер.Гребенщикова О.А.)

Секція «Астрономія та астрофізика»
Растєгаєв Володимир 10-В клас 2 місце (кер.Гребенщикова О.А.)

Відділення хімії та біології
Секція «Біологія людини»
Бабич Тетяна 11-Г клас 1 місце (кер.Шандрук Н.В.)

Секція «Медицина»
Сурело Богдан 10-А клас 1 місце (кер.Генсицька О.І.)
Утробіна Марія 11-А клас 1 місце (кер.Бобрулько Н.Г.)

Секція «Психологія»
Гуренко Марія 8-А клас 2 місце (кер.Шандрук Н.В.)
Тонка Станіслава 10-Б клас 1 місце (кер.Шандрук Н.В.)

Відділення екології та аграрних наук
Секція «Ветеринарія та зоотехнія»
Амер Діана 8-В клас 1 місце (кер.Генсицька О.І.)

Секція «Агрономія»
Чорна Анастасія 9-Б клас 2 місце (кер.Бобрулько Н.Г.)
Шандрук Олександр 10-А клас 1 місце (кер.Бобрулько Н.Г.)

КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost