Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

15 березня 2024р. Розпочата онлайн-реєстрація вибору зручного часу для подання документів щодо зарахування дітей до 1-х класів 2024-2025н.р. »»» »»»

25 березня 2024р. Розпочинається прийом заяв до 1 класів, згідно реєстрація вибору зручного часу для подання документів.

ОЛІМПІАДИ, МАН

2023-2024
2022-2023
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2016-2017
2014-2015

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК 2018-2019 Н.Р.

ПРИЗЕРИ ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН

Сова Даша 9-В клас 2 місце українська література (керівник – Нещерет О.В.)
Река Катерина 9-Г клас 3 місце українська мова (керівник – Євглевська Н.А.)
Бурдун Іванна 9-Г клас 2 місце англійська мова ( керівник – Терещенко Т.В.)
Гарбуз Даша 9-Д клас 3 місце англійська мова (керівник – Терещенко Т.В.) релігієзнавство (керівник – Ярмолай Л.М.)
Шабанова Анастасія 9-Б клас 2 місце англійська мова ( керівник – Рубан Г.В.)
Кравцова Софія 9-А клас 3 місце етнологія ( керівник – Ярмолай Л.М.)
Болгар Тимофій 9-Г клас 2 місце етнологія ( керівник – Бичковська Г.Є.)
Гребенщиков Євген 9-А клас 3 місце фізика ( керівник – Гребенщикова О.А.)
Шкурупій Ульяна 9-В клас 3 місце Мистецтвознавство ( керівник – Соколянська Г.П.)
Грохоцький Андрій 10-Г клас 3 місце літ.творчість (керівник–Гловацька В.О.)
Бабич Тетяна 10-Г клас 3 місце Психологія (керівник – Шандрук Н.В.)
Гордієнко Ангеліна 10-А клас 2 місце географія (керівник – Пархоменко О.В.)
Депутат Анастасія 10--Г клас 3 місце зарубіжна література (керівник – Квятковська Ю.А.)
Кшевецький Ілля 10-А клас 3 місце етнологія (керівник – Бурканова О.В.)
Рябкова Софія 10-Г клас 3 місце українська література ( керівник – Гловацька В.О.)
Пащенко Марія 11-А клас 3 місце економіка ( керівник – Ситник Н.І.)
Корабльов Микола 11-А клас 1 місце англійська мова (керівник – Любич В.В.)
Ботвиник Михайло 11-А клас 1 місце зарубіжна література (керівник – Квятковська Ю.А.)
Ботвиник Анна 11-А клас 2 місце етнологія (керівник – Бондарчук О.Л.)
Халюков Дмитро 11-В клас 3 місце етнологія (керівник – Бондарчук О.Л.)
Павлечко Олексій 11-Б клас 2 місце історія України (керівник – Бондарчук О.Л.)
Катаєва Ольга 11-В клас 3 місце літ.творчість (керівник – Квятковська Ю.А.)
Чернуха Анастасія 11-А клас 3 місце зарубіжна література (керівник – Квятковська Ю.А.)

ШКІЛЬНІ ОЛІМПІАДИ 2018-2019 Н.Р.

Призери міських олімпіад

Новак М. – 2 місце укр.мова 9-Д клас ( вчитель – Нещерет О.В.)
Ботвиник М. – 3 місце хімія 11-А клас ( вчитель – Бобрулько Н.Г.)
Васильєва О. – 2 місце англ..мова 9-В клас ( вчитель – Наконечна Ю.В.)
Бевзенко М. – 2 місце англ..мова 11-А клас ( вчитель – Ткаченко Н.К.)
Черних І. – 3 місце англ..мова 10-Б клас ( вчитель – Ващук Г.К.)
Бабич Т. – 1 місце біологія 10-Г клас ( вчитель – Шандрук Н.В.)
Футимський Ю. – 2 місце географія 9-Д клас ( вчитель – Бірюк О.Г.)
Литовченко Н. – 3 місце географія 9-Д клас ( вчитель – Бірюк О.Г.)
Медведська М. – 3 місце географія 10-Б клас ( вчитель – Пархоменко О.В.)
Сошко М. - 3 місце географія 10-А клас ( вчитель – Пархоменко О.В.)
Корабльов М. - 1 місце географія 11-А клас ( вчитель – Пархоменко О.В.)
Дєхтєроьв К. - 2 місце географія 11-А клас ( вчитель – Пархоменко О.В.)
Сатановський Д. – 1 місце франц. мова 9-В клас ( вчитель – Кузьменко Ю.Ф.)
Зінченко А. – 3 місце технології 10-Б клас ( вчитель – Письменська С.Є.)
Шевченко В. – 3 місце історія 10-Б клас ( вчитель – Бурканова О.В.)
Чернишев А. – 2 місце німецька мова 9-Д клас ( вчитель - Бондар І.С.)
Ботвиник М. – 3 місце німецька мова 11-А клас ( вчитель – Бондар І.С.)
Корабльов М. – 3 місце фізика 11-А клас ( вчитель- Содома І.П.)
Ботвиник А. – 3 місце лінгвістика 11-А клас ( вчитель- Любич В.В.)

КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost