Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

15 березня 2024р. Розпочата онлайн-реєстрація вибору зручного часу для подання документів щодо зарахування дітей до 1-х класів 2024-2025н.р. »»» »»»

25 березня 2024р. Розпочинається прийом заяв до 1 класів, згідно реєстрація вибору зручного часу для подання документів.

ОЛІМПІАДИ, МАН

2023-2024
2022-2023
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2016-2017
2014-2015

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК 2016-2017 Н.Р.

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

Гайдамаха Данило учень 11-Б класу гімназії № 315 посів І місце
на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН із мистецтвознавства

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ЗАХИСТУ РОБІТ МАН

Волинко Юлія 11-Б клас 3 місце літературна творчість
Музика Ольга 10-Б клас 3 місце мистецтвознавство
Гайдамаха Данило 11-Б клас 1 місце мистецтвознавство
Лазарова Марія 10-А клас 1 місце географ/я
Прилепа Сергій 9-Б клас 3 місце екологія тваринного світу
Павленко Олексій 9-А клас 3 місце Історія України
Ставицька Катерина 9-А клас 3 місце Історія України
Бурканов Антом 10-Б клас 3 місце філософія
Гультай Богдан 10-А клас 1 місце філософія
Тихонова Катерина 9-Б клас 3 місце англійська мова
Короткіх Олександр 11-Б клас 3 місце англійська мова

ШКІЛЬНІ ОЛІМПІАДИ 2016-2017 Н.Р.

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

ВІТАЄМО Гороховську Злату - Ученицю 11-В класу за 2 місце на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД

Медведська Марина В-Б клас 2 місце географія
Гутгарц Софія 8-В клас 3 місце географія
Сошко Марина 8-Вклас 3 місце біологія
Корабльов Микола 9-А клас 1 місце географія
Дехтерьов Кіріл 9-А клас 3 місце географія
Скаріна Даша 9-Б клас 3 місце англійська мова
Шелестюк Олександра 9-В клас 3 місце англійська мова
Улещенко Анастасія 9-Г клас 3 місце німецька мова
Грищенко Юрій 10-А клас 1 місце англійська мова
Лазарева Марія 10-А клас 2 місце правознавство
Падалко Ірина 10-А клас 3 місце технології
Магдисюк Михайло 10-А клас 2 місце біологія
Могилевич Вадим 10-А клас 2 місце географія
Гультай Богдан 10-А клас 2 місце Історія
Слободянин Максим 10-В клас 2 місце географія
Водоп`янова Марія 11-А клас 3 місце німецька мова
Заєць Ольга 11-А клас 1 місце географія
Багдасарян Маріям 11-Б клас 3 місце англійська мова
Гороховська Злата 11-В клас 2 місце технології
Пономарьова Даша 11-В клас 3 місце біологія

КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost