Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

×
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

15 березня 2024р. Розпочата онлайн-реєстрація вибору зручного часу для подання документів щодо зарахування дітей до 1-х класів 2024-2025н.р. »»» »»»

25 березня 2024р. Розпочинається прийом заяв до 1 класів, згідно реєстрація вибору зручного часу для подання документів.

НОВИНИ ГІМНАЗІЇ

10 КВІТНЯ 2024 РОКУ

В гімназії № 315 до Всесвітнього Дня Здоров`я проведено спортивно - сімейне свято "Школа, мама, тато, я - спортивна сім`я" серед учнів та родин 8-х класів. Команди складалася із учнів, батьків та класних керівників. Діти відчули батьківську підтримку та усвідомили, що батьки дуже спортивні. Класні керівники довели, що класна родина є великою силою. Батьки із задоволенням провели час із дітьми. Було багато посмішок, що ДУЖЕ важливо у наш час!

8 КВІТНЯ 2024 РОКУ

Напередодні Міжнародного дня Спорту на благо розвитку та миру учні гімназії № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов міста Києва стали учасниками флешмобу, організованого Українською федерацією "Спорт заради розвитку" в національному проекті "Єдина Україна". # White Card # УФСЗР # Спорт_заради_розвитку

15 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ

Шановні батьки майбутніх першокласників, що проживають на території обслуговування гімназії №315 з поглибленим вивченням іноземних мов. Вітаємо вас з початком вступної кампанії до 1-го класу! З метою оптимізації порядку вступу до 1-го класу, пропонуємо зареєструватися для визначення зручного для Вас часу подачі документів. Заповнюючи форму, Ви даєте згоду на обробку особистих даних. Будь ласка, уважно заповнюйте всі поля.

14 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ

В гімназії пройшов захід з учнями 7 класів "Інтеграція політики та засад Єдиного здоров`я в Україні". Доповідачі співробітники Національного університету біоресурсів і природокористування: доцент кафедри ветеринарної гігієни Галабурда М. А. та доцент кафедри епізоології, мікробіології і вірусології Мартинюк О. Г. У сучасному світі, розуміння складного балансу між людиною, тваринами та довкіллям стає надзвичайно важливим. Принцип "Єдиного здоров`я", який висвітлює цей взаємозв`язок, стає предметом досліджень вчених.

9 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу. Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.

28 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

На сайті розміщено розпорядження Дарницької районної в м.Києві державної адміністрації №142 від 27.02.2024 року "Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району м.Києва територій обслуговування". За нашою гімназію закріпленно: вул. Драгоманова - 23, 23а, 23б, 25, 27, 31, 31а вул. Драгоманова - 31б, 31в, 31з, 40, 40а, 40б вул. Драгоманова - 40ж, 40з, 40є, 42, 42а, 44а вул. Кошиця Олександра - 9, 9б; просп. Бажана Миколи - 1м; просп. Григоренка Петра - 33/44.

26 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

На сайті розміщено наказ №26 від 21.02.2024р. "Про прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва у 2024 році". Цим наказом розпочинається прийому дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367. Врахувати, що відсутність станом на 31.05.2024р. медичної довідки не є підставою для відмови у зарахуванні дітей.

22 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

В гімназії 315 проведено лекцію «Види відповідальності за булінг та протиправні дії» представниками ювенальної превенціі Дарницького району. ЮНІСЕФ визначає булінг як небажану агресивну поведінку дітей шкільного віку, що призводить до цькування дитини іншою дитиною чи групою дітей з метою приниження, залякування та демонстрації сили. Багато хто не надає булінгу значення. Але насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка з часом переростає в насильство. Булінг - це насильство. Ніхто не заслуговує на те, щоб над ним знущалися!

20 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

Освітнім центром Академика було проведено захід для наших старшокласників за темою: «Євроінтеграція України».
Символічно, що проведення цього заходу співпало з днем вшанування Героїв Небесної Сотні, які боролись і загинули, виборюючи для нашої країни перший крок до Європейської інтеграції!
Учні дізнались про п`ять важливих кроків, які вже подолала Україна на шляху до європейської спільноти.
Наступний - це підписання довгоочікуваної угоди.
Захід був інформативним, були висвітленні новітні факти, події, проблемні питання.
Дякуємо освітньому центру Академіка.

7 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

Гімназія №315 приймала директорів шкіл м.Одеси. Гостей познайомили з роботою лабораторії біотехнологій. Народний театральний колектив "Крок у майбутнє", представив фрагмент вистави. Також усі присутні зацікавилися розповіддю про Міжнародну програму "Супергерої FAST" та отримали анкети-запрошення для майбутніх учасників-одеситів; побачили, як учні та вчителі гімназії реалізують концепцію STEM-освіти через моделювання LEGO. Наостанок гості познайомилися з роботою класу безпеки в рамках викладання предмету "Захист України" та отримали сувеніри.

25 СІЧНЯ 2024 РОКУ

Конкурс «Учитель року-2024» у номінації «Фізика» завершено! У завершальному етапі взяли участь п’ять найкращих вчителів з числа 12 талановитих конкурсантів. За рішенням авторитетного журі переможцем став Владислав Шепельський, вчитель гімназії № 315. Вітаємо Владислава із заслуженою перемогою! Остаточний розподіл призових місць став можливий лише за результатами останнього випробування «Урок». Конкурсантам було запропоновано провести в 10-х класах урок на тему «Основні положення молекулярно-кінетичної теорії». Перед журі постало важке завдання – із п’яти уроків визначити найкращий.

22 СІЧНЯ 2024 РОКУ

22 січня відзначається День Соборності України. Саме 22 січня 1918 року Центральною Радою було проголошено, що Україна стала незалежною державою. Через рік (22 січня 1919-го) було підписано “Акт злуки” Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). За документом дві частини об’єднувалися в єдину державу. У 1999 році президент України Леонід Кучма підписав наказ про створення державного свята — Дня Соборності України. Соборність – це духовне єднання всіх територій, єдність і цілісність загальної території України.КОНТАКТИ

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost