Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

НОВИНИ ГIМНАЗІЇ

7 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ

Шановні батьки майбутніх першокласників, що проживають на території обслуговування гімназії №315 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Вітаємо вас з початком вступної кампанії до 1-го класу!

З метою оптимізації порядку вступу до 1-го класу, пропонуємо зареєструватися для визначення зручного для Вас часу подачі документів.

Заповнюючи форму, Ви даєте згоду на обробку особистих даних. Будь ласка, уважно заповнюйте всі поля.

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ »»»

17 ЛЮТОГО 2023 РОКУ

У рамках співпраці з освітніми центрами, в гімназії було проведено зустріч з представниками "Академіки".
Академіка – це освітній центр, заснований командою випускників КНУ, НаУКМА та КПІ.
Місією Академіки є підвищення рівня освіченості населення нашої країни через залучення до викладання найуспішніших студентів топових університетів України. Захід "Наука сьогодні" для учнів гімназії провели: Олена Кулешова та Валерія Буханько: кандидат хімічних наук (України), докторів філософії (Франція) та співробітників науково-дослідного інституту RIKEN (Японія).
Під час заходу приділили увагу наступним темам:

ФОТОЗВІТ »»»

22 СІЧНЯ 2023 РОКУ

22 січня відзначається День Соборності України.
Саме 22 січня 1918 року Центральною Радою було проголошено, що Україна стала незалежною державою. Через рік (22 січня 1919-го) було підписано “Акт злуки” Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). За документом дві частини об’єднувалися в єдину державу.
У 1999 році президент України Леонід Кучма підписав наказ про створення державного свята — Дня Соборності України.
Соборність – це духовне єднання всіх територій, які історично належали українському народові, єдність і цілісність загальної території України. Також соборність означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ як вільну, суверенну, демократичну, правову й соціальну.

22 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

Молодь – це майбутнє України! Цього тижня заступник Постійного представника Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Христофорос Політіс зустрівся з учнями та вчителями нашої гімназій.

У своєму зверненні до них пан Політіс наголосив, що молоді люди мають потенціал стати майбутніми лідерами своєї країни.

Своєю працею вони сприятимуть досягненню Цілей сталого розвитку і відіграватимусть важливу роль у відновленні та процвітанні України.

ФОТОЗВІТ »»»

21 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

В умовах відключення світла офлайн навчання у школах із 28 листопада має починатись та закінчуватись у світловий проміжок дня. Це максимально виключить залежність освітніх закладів від віялових та аварійних відключень електроенергії. Саме тому уроки триватимуть з 09:00 до 16:00.
У той же час, для дітей початкових класів – до уроків та після них – працюватимуть групи подовженого дня.
Зимові канікули триватимуть у столиці з 26 грудня до 27 січня. У цей час школи прогріватимуть мінімально для збереження системи опалення, а вчителі матимуть змогу піти за бажанням в оплачувану відпустку.
Із 9 січня 2023 року, під час канікул, учням буде запропоновано індивідуальні заняття та групові консультації. Також працюватимуть гуртки та спортивні секції.
Інформація від порталу КМДА.КОНТАКТИ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

© Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов 1998-2023
Хостінг від cityhost.ua

×
×
×


ВАШІ ПИТАННЯ:


ДО АДМІНІСТРАЦІІ САЙТУУсі поля обов'язкові для заповнення!