Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

2.12.2023 День народження гімназії Конкурс «Міс та Містер гімназії» 10-11 класи.

НАША ГІМНАЗІЯ

НАШ ОСВІТНІЙ ЗАКЛАД

Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов - це освітній заклад, який розташований у самому серці України - місті Київ, на вулиці Михайла Драгоманова, 27А. Наша гімназія є закладом загальної середньої освіти та надає можливість учням отримати якісну освіту на рівні стандартної середньої школи. Ми пишаємося тим, що наша гімназія має поглиблене вивчення іноземних мов. Наші вчителі володіють високим рівнем професійної компетенції та досвідом роботи з учнями, що дозволяє забезпечити якісне навчання мовам, таким як англійська, німецька та французька.

ГІМНАЗІЯ СЬОГОДНІ

128 викладачів: 32 учителів-методистів, 26 мають звання"старших вчителів", 4 лауреата конкурсів "Учитель року", 78 учитель вищої категорії, 1 Заслужений вчитель України, 18 учителів, "Відмінник освіти України", 1723 учнів: 30 призерів та лауреатів конкурсу робіт МАН; 80 призерів районного туру, 21 призер міського та 1 призер Всеукраїнської та Міжнародної олімпіади з географії в Індії ( Сидоренко А.); 21 переможець районного та призери міського та Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика;

ГІМНАЗІЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ

Створення сприятливих умов для розвитку здібностей і обдарувань молоді; Формування освіченої, творчої особистості; становлення фізичного і морального здоров'я дитини; Відтворення і розвиток культури та духовності в усій різноманітності вітчизняних та світових зразків. Створення сприятливих умов для розвитку здібностей , обдарувань; Для осіб з особливими освітніми потребами в гімназії побудовано пандус та ліфт, який дозволяє безперешкодно пересуватися; Формування сучасної освіченої, творчої особистості; Становлення фізичного і морального здоров'я дитини;

КОМП'ЮТЕРНЕ ЗАБЕСПЕЧЕННЯ

2 сучасних комп'ютерних класи Мультимедійне устаткування; Інтернет (окрема лінія для проведення відео конференцій та телемостів за проектами міжнародного співробітництва); Кабінети іноземної мови та інших предметів із інтерактивною підтримкою викладання.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Команда гімназії - триразовий переможець міського конкурсу "Діалог держав: партнерство в освіті". Команда гімназії - дворазовий переможець міських спортивних змагань "Нащадки козацької слави". Театр "Крок у майбутнє" - триразовий лауреат міського конкурсу шкільних театральних колективів "Срібне джерело". Переможець XIV Всеукраїнської конференції учнів Асоціації шкіл ЮНЕСКО; Дворазовий переможець міського танцювального конкурсу "Київський вальс"; Дворазовий переможець Міжнародного дитячого конкурсу "Школа майбутнього" та " Стадіон майбутнього"; Переможець міського конкурсу авторської пісні;

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА

Отримання базової та повної середньої освіти учнів з можливістю поглибленого диференційованого вивчення англійської мови; англійської як основної, французької або німецької як другої іноземної; Реалізацію індивідуальних творчих та наукових обдарувань дітей через систему факультативних занять, гуртків, творчих лабораторій; Створення сприятливих умов для забезпечення базової загальноосвітньої підготовки за гуманітарно-лінгвістичним спрямуванням; Поглиблене вивчення інших загальноосвітніх предметів (за бажанням) через систему спеціалізованих курсів; Впровадження у навчально-виховний процес новітніх навчальних технологій та сучасних педагогічних знахідок.

ЖУРНАЛ ГІМНАЗІЇ

З 2000 року у гімназії існує прес-центр, який знайомить учнів, батьків, вчителів із заходами, що відбуваються у гімназії. Але для того, щоб працювати цікаво, необхідно постійно вдосконалюватись. Маючи в арсеналі багато цікавого матеріалу про життя гімназії, ми вирішили його надрукувати. Так виник журнал. Наслідуючи побажання читачів, ми друкуємо в журналі багато фотоматеріалів. Архів журналу можно переглянути у розділі - ПРО ГІМНАЗІЮ. На сьогоднішній день випущено 12 номерів журналу

НАШЕ ПАРТНЕРСТВО

Благодійний фонд "Knightswood Trust" (Шотландія); Фонд "Українсько-шотландський проект"; Ліцей Iules Terry (Париж,Франція); Ліцей Edouard Herriot ( Sainte-Savine, Франція); Ліборіус-гімназія (Десау, Німеччина); ХІ ліцей (Краків, Польща); Християнська школа ( Кейптаун, Південна Африка); Фонд "Україна-Норвегія"; Київський методичний центр "Макміллан", представник британського видавництва навчальної літератури "Макміллан-Хайнеман"; Гуманітарний ліцей ім. Манзоні (м. Мілан, Італія); Ресурсний центр Британської Ради; Американський ресурсний центр; Французький культурний центр;

ТВОРЧІ ЛАБОРАТОРІЇ ГІМНАЗІЇ

Школа-студія бальних танців "Лідер-А" (керівник - танцюрист міжнародного класу, неодноразовий переможець міжнародних змагань з спортивного бального танцю в Німеччині, Австрії, Голландії, Польщі, суддя міжнародної категорії - І.Родіонова); Театр "Крок у майбутнє" (керівник - О.Руднєва); Англомовний театр "Magic World" (керівник - Н.Терещенко); Гурток декоративно-ужиткового мистецтва "Модерн" (керівник - С.Письменська); Клуб карате-до "Сьогун" (президент - майстер спорту України С.Левчук); Естрадний хор "Feel sound"( керівник - Тимошенко Т.В.)

ГУРТКОВА РОБОТА

У гімназії діє низка спортивних секцій та гуртків. гурток образотворчого мистецтва. гурток шиття вчить дівчат шити. спортивні секції з плавання. туристично-краєзнавчого гурток. театр гімназії "Крок у майбутнє". пішохідного туризму "Срібний карабін". різноманітні спортивні гуртки. Мережа гуртків гімназії дозволяє дітям вибрати той напрям, який відповідає інтересам, уподобанням і здібностям кожного. Таким чином у позаурочний час учні мають можливість зайнятися улюбленою справою у колі однодумців, самовиразитися.

СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС

Oдне з пріоритетних завдань нашої гімназії – виховати здорове підростаюче покоління, прищепити йому любов до спортивних занять. Спортивний комплекс гімназії включає: два універсальних ігрових зали; в басейні є дві ванни, мала - шириною б метрів, довжиною 12 метрів, де вода очищується сріблом, а також повноцінний спортивний 25-метровий басейн,вода якого обробляється й очищується сучасними комп'ютерними установками. Медпрацівниками кожні 2 години здійснюється контроль якості води; легкоатлетичний стадіон з футбольним полем та тенісним кортом; волейбольний та баскетбольні майданчики.

ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ

З метою організації якісного та повноцінного харчування учнів роботу організовано наступним чином: забезпечено організацію повноцінного та якісного харчування здобувачів освіти відповідно до Державних санітарних правил та норм, затвердженого двотижневого меню та графіка харчування; дотримано санітарно-гігієнічні вимоги до постачання, зберігання, реалізації продуктів харчування та продовольчої сировини; організовано контроль за роботою харчоблоку, його утриманням та забезпеченням необхідним обладнанням, інвентарем та посудом; скоординовано діяльність медичної сестри, працівників закладу та харчоблоку щодо контролю за харчуванням дітей.

САМОВРЯДУВАННЯ

Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, школи. Досвід доказує, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання школи – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи.

КОНТАКТИСОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

© Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов 1998-2023
Хостінг від cityhost.ua