Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ В ГІМНАЗІЇ

15 березня 2024р. Розпочата онлайн-реєстрація вибору зручного часу для подання документів щодо зарахування дітей до 1-х класів 2024-2025н.р. »»» »»»

25 березня 2024р. Розпочинається прийом заяв до 1 класів, згідно реєстрація вибору зручного часу для подання документів.

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

Не забороняйте електронні пристрої

У засобах масової інформації можна знайти безліч страшних історій про те, яку небезпеку несе в собі Інтернет для дітей. Однак через потенційні ризики не можна допустити, щоб дитина відмовилася від інтернет-технологій, які можна використовувати для освіти і в особистих інтересах дитини. Ми живемо в цифровому світі, це об`єктивна реальність, і ми не можемо це змінити. Ми повинні пам`ятати, що цифрові технології можуть принести нам велику користь. Ризики використання Інтернету можна звести до мінімуму, якщо всі члени сім`ї будуть дотримуватися певних стратегій.

Як дитина проводить час в Інтернеті

Розмовляйте з дитиною про те, що їй цікаво в мережі.Цікавтеся її захопленнями і іноді проводьте час в Інтернеті разом. Дивіться відео, займайтеся творчістю тощо.Переконайтеся, що ви знаєте, які у дитини улюблені програми і сайти. Ознайомтеся з їх змістом і постарайтеся зрозуміти, чого вони навчають дитину.

Встановіть правила для всієї родини

Пам`ятайте, що в будь-якому випадку ви залишаєтеся батьками для своїх дітей і несете за них відповідальність. Встановіть обмеження для дитини, використовуйте програми батьківського контролю. Обговоріть з членами сім`ї правила використання електронних пристроїв і Інтернету. Їх повинна дотримуватися не тільки дитина, але і всі члени сім`ї. У правилах ви можете визначити місця, у яких можна буде використовувати електронні пристрої. Також домовтеся про те, що не можна ховати електронні пристрої.

Навчіть дитину конфіденційності

Розкажіть дитині, як важливо тримати особисту інформацію в таємниці і не афішувати її в Інтернеті (у соцмережах, блогах, на форумах тощо.).Особиста інформація включає в себе ім`я та прізвище, адресу, номер телефону, паролі й дату народження. Крім цього, є певні теми, на які не потрібно висловлюватися в Інтернеті.Не варто висловлювати особисту думку з будь-яких питань, розповсюджувати особисті дані інших людей тощо. Цей список можна продовжувати. Поговоріть про це з дитиною і поділіться своїм досвідом.

Залишайтеся відкритими для дитини

Дуже важливо регулярно говорити з дитиною про те, що вона робить в Інтернеті. Заохочуйте дитину розповідати вам, якщо у неї виникнуть будь-які проблеми в Інтернеті. Обговоріть з нею, як потрібно себе вести, якщо в мережі вона зіткнеться з чимось, що її занепокоїть (наприклад, закрити сайт, повідомити вам тощо). Завірте дитину, що ви не будете її карати або забороняти їй користуватися Інтернетом, якщо в мережі у неї виникнуть будь-які проблеми. Дитячі психологи взагалі не рекомендують використовувати електронні пристрої в якості заохочення або покарання. Інакше дитина не буде вам розповідати про свої проблеми зі страху, що її покарають.

Підтримуйте баланс

Заохочуйте дитину розподіляти свій особистий час: не тільки сидіти в Інтернеті, але і гратися, проявляти фізичну активність, приділяти час своїм хобі тощо. Сьогодні експерти з дитячого розвитку багато говорять про те, що часте використання комп`ютера шкодить. Разом з тим немає однозначної відповіді на питання: скільки часу дитині можна сидіти за комп`ютером. Крім того, використання Інтернету в відповідний для цього час набагато корисніше, ніж використання його вночі або коли дитина повинна займатися чимось іншим. Тому іноді можна дозволити дитині довше посидіти в мережі в її вільний час, щоб у неї не виникало спокуси робити це в інший час.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖИ

Hosting CityHost